ART of PACKAGING 2018

Trwa nabór projektów opakowań w XII edycji ART of PACKAGING, konkursu który z roku na rok zdobywa coraz większe uznanie i rangę w Polsce. Jego ideą jest promowanie innowacyjności, kreatywności oraz konkurencyjności polskich opakowań na rynku krajowym oraz za granicą. ART OF PACKAGING ma dwie edycje: Debiuty oraz Professional.

W tym roku organizatorzy nie narzucają ograniczeń, poszukują opakowania NO LIMITS. Wszystko zależy od pomysłu i wyobraźni projektanta. Zwycięzcy ART of PACKAGING automatycznie będą nominowani do nagrody World Star przyznawanej przez Światową Organizację Opakowań w Stanach Zjednoczonych, której ART of PACKAGING jest od dwóch lat akredytowanym partnerem. Udział w konkursie jest całkowicie bezpłatny. Termin nadsyłania zgłoszeń, do edycji Professional, upłynął 22 stycznia 2018 r, do edycji Debiuty nadal trwa – 30 stycznia 2018 roku. Wyniki zostaną ogłoszone 5 marca 2018 roku, podczas Gali Finałowej.

Celem ART OF PACKAGING – Professional jest promowanie i nagradzanie pomysłów w segmencie projektowania i produkcji opakowań powstałych na polskim rynku. Opakowania są oceniane pod względem formy, wartości użytkowych i sztuki w opakowaniach. Poszukiwane są twórcze, designerskie, innowacyjne, marketingowe, technologiczne i funkcjonalne rozwiązania, trafiające w gust coraz bardziej wybrednych konsumentów. W tym konkursie wyłaniane jest najlepsze opakowanie roku. Projekty mogą zgłaszać projektanci, producenci, odbiorcy opakowań (razem lub osobno).

Celem ART OF PACKAGING – Debiuty jest promowanie młodych projektantów w segmencie opakowań. Odkrywanie nowych talentów dla branży, którzy są w stanie wnieść świeży powiew i nowe spojrzenie. W konkursie zostanie wyłonione najlepsze opakowania na dowolny produkt, które otrzyma tytuł Perła wśród Opakowań. Projekty mogą zgłaszać studenci i absolwenci szkół/uczelni, których profil związany jest z projektowaniem opakowań i wzornictwem przemysłowym.

ART of PACKAGING, organizowany jest od 2006 roku w Poznaniu i promuje branżę związaną z nowoczesnym przemysłem opakowaniowym. Organizatorem Konkursu jest EUROPEAN MEDIA GROUP Sp. z o.o.

Bookmark the permalink.