Targi eHandlu 2017 – podsumowanie

XIII edycja Targów eHandlu odbyła się 8 listopada 2017 roku w Warszawie w Hali EXPO XXI. W największej imprezie e-commerce w Polsce zaprezentowało się 130 wystawców, a odwiedzających było ok. 5000 osób, to najlepsza frekwencja wszystkich edycji.

Nasze stoisko odwiedziło sporo osób zainteresowanych usługami związanymi z opakowaniami wysyłkowymi. Wyjaśnialiśmy kwestie techniczne, przedstawialiśmy możliwości, oraz doradzaliśmy, które opakowania będą najlepszym rozwiązaniem.

Największym zainteresowaniem cieszyły się opakowania wysyłkowe E-CO BOX. Pudełka idealne do przesyłek kurierskich, z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą. Szybko i łatwo się je zamyka, bez użycia taśmy klejącej i równie łatwo można je otworzyć (szczegółowe informacje na temat pudełka wysyłkowego E-CO BOX).

Cieszymy się, że mogliśmy porozmawiać z osobami, które szukają kolejnych możliwości usprawnienia działalności swojej firmy. Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska! Jesteśmy pewni, że w wielu przypadkach, jest to początek korzystnej dla obu stron, współpracy.

Bookmark the permalink.