Bezpieczne pakowanie

Przeprowadzka firmy to wyzwanie organizacyjne i dezorganizacja codziennej działalności. Musi ona funkcjonować normalnie w trakcie zmiany lokalizacji, nie możemy pozwolić sobie na utratę, czy nawet tylko niezadowolenie klientów. Nawet jeżeli sam przewóz zorganizujemy w weekend, to przeważnie dwa dni to zbyt mało, aby wszystko spakować, przewieźć i rozpakować. Co przyspieszy ten proces? Oczywiście dobra organizacja przeprowadzki, czego ważnym elementem jest pakowanie. Na tym się skupimy, ponieważ jako producent opakowań tekturowych, przygotowujemy kartony do przeprowadzki, i w tym możemy pomóc każdemu, zarówno przy małych jak i dużych przeprowadzkach. Oferowane przez nas pudła kartonowe produkujemy w zakładzie zlokalizowanym pod Warszawą i dostarczamy do odbiorców, co gwarantuje bardzo szybki termin realizacji zleceń.

Oczywiście spakować się można do przypadkowo zebranych pudeł np. ze sklepów, to taki wariant ekonomiczny. Na takie rozwiązanie, mogą jednak  pozwolić sobie tylko osoby prywatne, no i może małe firmy, w sytuacji, gdy do spakowania jest niewiele przedmiotów i najlepiej o niewielkiej wartości. Przedmioty tak spakowane, są znacznie gorzej zabezpieczone, niż w naszych kartonach, przygotowanych na potrzeby przeprowadzki. Oczywiście, pakowanie takie, zajmuje również znacznie więcej czasu, gdy trzeba sprawdzać, co zmieści się do wybranego pudła, i czy jest do tego wystarczająco wytrzymałe.

Jeśli zależy Ci na czasie i chcesz mieć porządne, mocne kartony w dobrym stanie, najprościej je po prostu kupić. Szeroka gama kartonów i materiałów do pakowania gwarantuje bezpieczną podróż nawet najbardziej delikatnym i nietypowym w kształcie przedmiotom. Nasze doświadczenie pozwoli przygotować odpowiednią partię pudeł tekturowych, dostosowanych do potrzeb Twojej, konkretnej przeprowadzki. Do delikatnych i ciężkich przedmiotów przygotujemy kartony 5 warstwowe. Do lekkich przedmiotów wystarczą zwykłe, najtańsze kartony. Do dokumentów możemy przygotować pudła umożliwiające nie tylko ich transport, ale również przechowywanie i wygodne korzystanie po przeprowadzce. Nasze kartony pozwolą Ci nie tylko bezpiecznie przenieść się, ale również np. zaprowadzić porządek w magazynie w nowym miejscu, czy bezpiecznie przechowywać przedmioty rzadko używane. Pudła kartonowe po wykorzystaniu można złożyć, zajmują niewiele miejsca, można więc je przechowywać do czasu, aż znów będą potrzebne.

Bookmark the permalink.