Pro Carton Design Award 2016

Finał międzynarodowego konkursu Pro Carton Design Award 2016 odbędzie się w Antibes / Juan-les-Pins, we Francji. Oficjalne zapisy są już zamknięte. Finaliści zostaną ogłoszeni w sierpniu, a zwycięzca 15 września.
Jednak w tym roku konkurs różni się od poprzednich. Po raz pierwszy, internauci mogą głosować na swój ulubiony projekt. Głosowanie odbywa się na stronie www.procarton.com. Głos można oddawać codziennie, już od końca maja. Autor projektu, który zdobędzie najwięcej głosów wygra iPad Air. Także wśród uczestników, którzy głosowali na zwycięski projekt zostanie rozlosowana nagroda – kolejny iPad Air.
Pro Carton Design Award to konkurs skierowany głównie do studentów. Odbywa się co dwa lata. Jego celem jest promowanie nowych, kreatywnych projektów opakowaniowych przygotowanych z papieru lub tektury. Jest to doskonałe miejsce dla młodych projektantów, którzy mogą pokazać swoje pomysły szerokiemu gronu odbiorców.
W poprzedniej edycji konkursu, wśród finalistów znalazło się opakowanie z Polski – PINGWINEK, autorstwa Magdaleny Witkowicz. Na ekspozycji w Sorrento, gdzie dobył się finał Pro Carton Design Award 2014 , cieszył się ogromnym zainteresowanie wśród uczestników. Ciekawe, czy w tym roku uda się dotrzeć do finału jakiemuś projektantowi z naszego kraju?

pingwinek

Bookmark the permalink.