TAROPAK 2016

W zeszłym tygodniu odbyły się Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Etykietowania – TAROPAK 2016. Jest to największe w Europie Środkowo-Wschodniej spotkanie profesjonalistów branży opakowaniowej. W tym roku impreza połączona była z targami LOGIPAK – Logistyki, Magazynowania i Transportu. Były także imprezy towarzyszące. Do najważniejszych należy zaliczyć Kongres Przemysłu Opakowań, Forum Bezpieczeństwa w Magazynie, konferencję Bezpieczny Produkt Spożywczy, In4Log 2016, a także PAKSTAR – Ogólnopolski Konkurs Opakowań, DESIGN FORM UŻYTKOWYCH – wystawę opakowań – design i praktyczność oraz wystawę projektów nagrodzonych w konkursie Art of Packaging.

W ciągu czterech dni targi odwiedziło ponad 63 tys. profesjonalistów z kilkudziesięciu krajów. W 17 pawilonach Centrum Targowego w Poznaniu, zaprezentowało się ponad 500 firm z całego świata. Zainteresowanie imprezą było tak duże, że już zostało ogłoszona jednym z najważniejszych wydarzeń dla branż spożywczej, hotelarskiej, gastronomicznej, opakowaniowej i logistycznej.

TAROPAK to nie tylko miejsce na promocję firm i produktów, czy prezentację nowości. To także okazja do spotkania z profesjonalistami, zgromadzenie wiedzy i poznanie trendów branży. TAROPAK to także miejsce na spotkanie z klientami, pozwalające lepiej poznać ich potrzeby, co przełoży się na lepsze dopasowanie oferty do wymagań rynkowych.

Była to już 30. edycja Międzynarodowych Targów Techniki Pakowania i Etykietowania. Kolejna odbędzie się w 2018 roku.

Bookmark the permalink.